AdvertImage

प्रदेश २ मा नेकपा यसरी प्रस्तुत : पार्टीका कार्यालयमा ओली, दलको कार्यालयमा प्रचण्ड-माधव समूह

न्यूज ब्युरो २२ पुष २०७७, बुधबार ०७:५४
               
AdvertImage                        
प्रदेश २ मा नेकपा यसरी प्रस्तुत : पार्टीका कार्यालयमा ओली, दलको कार्यालयमा प्रचण्ड-माधव समूह
AdvertImage

२१ पुस, जनकपुरधाम । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) को फुटको प्रभाव ६ वटा प्रदेशका सरकारमा देखापरे पनि प्रदेश २ सरकारमा त्यसको कुनै प्रभाव छैन् । कारण, यहाँ जनता समाजवादी पार्टीको सरकार छ भने नेकपा प्रतिपक्षीमा ।

मंगलबार भने प्रदेश २ को अस्थायी राजधानी जनकपुरधाममा नेकपा फुटको असर देखापर्‍यो । एक पक्ष कार्यकर्ता भेला गरिरहेका थिए भने अर्काे पक्ष संसदीय दलको नेता हटाउन बैठक । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली पक्षका नेताहरु जनकपुरधामस्थित पार्टी कार्यालयमा कार्यकर्ता भेला गरिरहँदा प्रचण्ड-माधव पक्षका सांसदहरु प्रदेशसभाभित्र रहेको संसदीय दलको कार्यालयमा बैठक बसे ।

कार्यकर्ता भेलामा ओली पक्षीय नेताहरुले प्रचण्ड-माधव समूहलाई विभिन्न आरोप लगाइरहँदा प्रचण्ड-माधव समूहले ओली पक्षका संसदीय दलका नेता सत्यनारायण मण्डललाई नै हटाए । र, शत्रुघन महतोलाई दलको नेता चुने ।                 यता ओली समूहले कार्यकर्ता भेला गरेको पार्टी कार्यालयमा १६ पुसमा प्रचण्ड-माधव समूहले कार्यकर्ता भेला गरेका थिए ।

कार्यकर्ता भेला गर्दै प्रचण्ड-माधव समूहले यो पार्टी कार्यालय आफूहरुकै भएको बताएका थिए ।

ओली पक्षले यहीँ कार्यालयमा कार्यकर्ता भेला गर्ने बताएपछि प्रचण्ड-माधव समूहले यहाँ हुन नदिने बताएका थिए । तर, मंगलबार उक्त समूह पछि हटेका छन् ।